صفحه فید اینستاگرام

صفحه فید اینستاگرام تمام صفحه می شود

خلاصه:

مارک زاکربرگ مدیر عامل شرکت متا در اینستاگرام خود خبر از طراحی مجدد صفحه فید اینستاگرام داده است. در این مقاله اولین نمایش این طراحی جدید را بررسی می کنیم.

متا با طراحی مجدد صفحه فید اینستاگرام به جنگ تیک تاک می رود. مدیر عامل شرکت متا، مارک زاکربرگ در استور خود در اینستاگرام بیان کرد که این اپلیکیشن بزودی از دیزاین جدید صفحه فید رونمایی خواهد کرد.

قبل - صفحه فید اینستاگرام

قبل

بعد - صفحه فید اینستاگرام

بعد

طراحی مجدد این اپ باعث شده تا صفحه فید خانگی بیشتر شبیه یک کلون (کپی) از تیک تاک شود.

طراحی صفحه فید اینستاگرام

یک قسمت کوچک در پایین طراحی جدید اپلیکیشن اینستاگرام برای پیمایش در نظر گرفته شده است. مارک زاکر برگ با پست کردن عکس هایی به توضیح و شفاف کردن قسمت های مختلف این طرح پرداخته است. او بیان می کند که این طراحی مجدد صفحه فید خانگی موجب نمی شود که این اپ تبدیل به پلتفرمی برای پخش ویدیو شود.

مارک زاکربرگ

ما می خواهیم دستیابی به محتوا و ارتباط با دوستان را راحت تر کنیم. عکس ها بخش مهمی از اینستاگرام هستن و ما می خواهیم که به نحوی نمایش آن ها را در فید تمام صفحه کنیم. بعضی افراد بزودی این تغییر را مشاهده خواهند کرد.

آپدیت اینستاگرام

نحوه پیاده سازی این آپدیت جدید بسیار جالب خواهد بود چرا که اینستاگرام فعلا از نمایش تمام صفحه عکس ها پشتیبانی نمی کند و بنظر می رسد  که برای نمایش درست عکس ها در فید بخشی از آن باید کراپ (بریده) شوند. و این می تواند موجب کاهش کیفیت عکس ها شود.

منبع: SEJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.