پین کردن پست ها یا ریلز

قابلیت جدید اینستاگرام! پین کردن 3 پست یا ریلز

فهرست مطالب

خلاصه مقاله

برای خواندن نکات کلیدی کلیک کنید.

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب دائما در حال بروز رسانی و ارتقای رابط کاربری‌اش می‌باشد. از جمله جدید ترین آپدیت‌های این نرم افزار محبوب ارتقای ریلز به 90 ثانیه و اضافه کردن قابلیت‌هایی مثل بارگذاری آهنگ دلخواه روی ریلز می باشد. حال این اپلیکیشن محبوب ویژگی جدیدی به منظور نمایش محتوای خاص برای کاربران در نظر گرفته است: “پین کردن 3 پست یا ریلز”.

پین کردن 3 پست یا ریلز

اینستاگرام در این آپدیت جدید به شما امکان پین کردن حداکثر سه پست یا ریلز را که در بالای پروفایل صفحه پروفایل نشان داده می شود را، می دهد.. این قابلیت (شبیه به ویژگی پست‌های پین‌شده در TikTok و Twitter)، پست‌ها و ریلز‌ها را در بالاترین خط شبکه صفحه پروفایل اینستاگرام شما قرار داده و به نحوی نمایش می دهد که انگار به تازگی آن ها را بارگذاری کرده اید.

می توانید با انتخاب یکی از پست ها یا حلقه های خود و سپس ضربه زدن روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست از این ویژگی استفاده کنید. از آنجا پین به پروفایل خود را انتخا کنید. وقتی به نمایه خود برگشتید، پست خود را در گوشه سمت چپ بالای شبکه خود با نماد پین سفید خواهید دید. اگر تصمیم دارید پست یا ریلز دیگری اضافه کنید، هر پست پین شده موجود به سمت راست فشار داده می شود.

پین کردن پست یا هایلایت

پین کردن پست‌ها یا هایلایت

پین کردن پست‌ها حداقل از ابتدای سال جاری به بهره برداری رسیده بودند.. الساندرو پالوزی، مهندس معکوس، اولین بار این ویژگی را در ژانویه مشاهده کرد. و اینستاگرام به طور رسمی آزمایش آن را در ماه آوریل اعلام کرد. در حالی که بسیاری از کاربران در حال حاضر از قابلیت هایلایت استوری برای نمایش محتواهای مهم استفاده می کنند، قابلیت پین کردن می تواند باعث شود تا محتوای خاصی که مد نظر کاربر هست حتما دیده شود.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

فهرست مطالب

درخواست مشاوره رایگان

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.