اخبار

آخرین اخبار و مقالات

ما هر هفته تخصص خود را در مورد استراتژی ها و تکنیک های موثر به اشتراک می گذاریم تا به شما در رسیدن به مشتریان و مشتریان احتمالی در سراسر وب کمک کنیم.

بیانیه مأموریت بازاریابی محتوا

بیانیه مأموریت بازاریابی محتوا

هرچند که راه برقراری ارتباط، طولانی است. اما با این قدم ساده شروع می شود: ما بیانیه مأموریت بازاریابی محتوا خود را اعلام می کنیم. این جایی است که ما موضع خود را خواهیم گرفت. این سنگ بنای استراتژی محتوای ما است. بیان می‌کند که ما چه چیزی را منتشر خواهیم کرد، برای چه کسی است و چرا آنها اهمیت خواهند داد.

بیشتر بخوانید...
الگوریتم رتبه بندی اینستاگرام

تغییر الگوریتم رتبه بندی اینستاگرام برای حمایت از محتوای اورجینال

اینستاگرام در آپدیت جدید چند تغییر و بهبود کوچک و بسیار تاثیر گذار را ارائه داده است. همچنین الگوریتم رتبه بندی اینستاگرام توجه بسیار زیادی به اورجینال بودن و اصالت محتوا خواهد داشت. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این آپدیت اینستاگرام دریافت کنید.

بیشتر بخوانید...
20 شاخص عملکرد بازاریابی محتوا

20 شاخص عملکرد بازاریابی محتوا

اگر شما هم قصد دارید تا در کمپین های مارکتینگ خود از بازاریابی محتوا استفاده کنید، باید از ایتدا به فکر اندازه گیری و سنجش میزان موفقیت و نوع عملکرد کمپین بازاریابی محتوا خود باشید. شاخص عملکرد بازاریابی محتوا ابزاری است که به شما امکان ارزیابی کمپین های بازارریابی محتوایتان را می دهد. در این مقاله بر اساس نوع هدف به معرفی این شاخص ها می پردازیم.

بیشتر بخوانید...
مخاطبین هدف بازاریابی محتوا

8 مرحله شناسایی مخاطب هدف بازاریابی محتوا

استراتژی بازاریابی محتوا، شامل عناصر متفاوتی می شود. برای این که شما به وضعیتی کارا در استراتژی خود برسید باید این عناصر را محدود کنید. این در حالی است که در اولین قدم اگر شما مخاطب هدف بازاریابی محتوا خود را درست نشناسید، نوشتن استراتژی بازاریابی امکان پذیر نیست. در این مقاله 8 مرحله اولیه برای شناسایی مخاطب هدف را به شما معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
نقشه راه بازاریابی محتوا

نقشه راه بازاریابی محتوا

“چه چیزی بنویسم؟” اگر شما هم بعنوان یک بازاریاب محتوا در گیر این موضوع هستید بدانید که تنها نیستید. تولید محتوای جذاب چالش اصلی بیشتر بازاریابان محتوا است. در این پست قصد داریم تا با ارائه یک چهارچوب بعنوان نقشه راه بازاریابی محتوا به شما کمک کنیم تا در این مسیر، از اهداف اصلی خود دور نشوید.

بیشتر بخوانید...
درس هایی از بازاریابی محتوای کوکاکولا

بازاریابی محتوا کوکا کولا و درس هایی که از آن می توان گرفت

همه ما می دانیم که مشتریان و مصرف کنندگان امروزه چطور و چگونه اطلاعات را بررسی می کنند. اما چند نفر از ما به واقع آن را در نظر گرفته ایم. و میزان ارتباط آن را با مدیوم (رسانه های) سنتی سنجیده ایم. کوکاکولا به قطع برندی پیشرو در این زمینه است. و ما قصد داریم تا مدل ارائه شده توسط این برند یعنی برنامه بازاریابی محتوا کوکا کولا در سال 2020 که منجر به دو برابر شدن درآمد کوکا کولا شد، بررسی کنیم. و نکات کلیدی آن را معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید...
بازاریابی محتوایی چیست

بازاریابی محتوا چیست؟ و چرا باید از بازاریابی محتوا استفاده کرد؟

در این مقاله به بررسی کلی اصول بازاریابی محتوا می پردازیم. مزیت ها و نتایج حاصل از آن را بر اساس اطلاعات سایت های معتبر در اختیارتان می گذاریم. و در نهایت برای شروع این شیوه بازاریابی نقطه شروعی تعریف می کنیم تا بتوانید در کسب و کار خود از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.

اگر می خواهید با یک جزوه کوتاه بسیار سریع به نکات اساسی فروش آگاه شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا جزوه فروش برایتان ارسال شود.